Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu lub pokrewnych okolicznościach – wiele osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe wiele wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak czasem niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o idealnie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.