allegro lodówki turystyczne

Małe lodówki kempingowe to świetne rozwiązania dla ludzi lubiących długie górskie wycieczki.Lodówki turystyczne dodatkowo bajecznie spisują się na wycieczkach, piknikach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Dzięki pierwszorzędnemu planowi chłodzenia oraz wbudowanemu transformatorowi można stosować ich dodatkowo w wozie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka gwarantuje chłodzenie do 20 stopni niżej temperatury sąsiedztwa.Lodówki z wbudowaną funkcją podgrzewania zaręczają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku dostępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Niemal wszelkie chłodziarki dostępne w sprzedaży zaopatrzone zostały w system bazujący na płytkach termoprzewodzących, a już sam proces schłodzenia polega na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z wspomagającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.

Dodaj komentarz